User One (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր

en: User activity
hy: Օգտատիրոջ գործունեությունը

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Who's new
hy: Նորեկներ

en: Who's online
hy: Ով է կայքում
