User One (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Number of users to display
is: Fjöldi notenda til að birta

en: 1 user | @count users
is[0]: 1 notandi
is[1]: @count notendur

en: User activity
is: Virkni notanda

en: Maximum number of currently online users to display.
is: Hámarksfjöldi tengdra notenda sem á að birta.

en: There is currently %members and %visitors online.
is: Sem stendur eru %members og %visitors á síðunni

en: There are currently %members and %visitors online.
is: Það eru %members og %visitors tengdir.

en: 1 guest | @count guests
is[0]: 1 gestur
is[1]: @count gestir

en: Who's new
is: Nýskráðir

en: Who's online
is: Hverjir eru tengdir

en: Online users
is: Tengdir notendur
