User One (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Number of users to display
jv: Jumlah panganggo sing ditampilaké

en: User activity
jv: Kegiatan warga

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Maximum number of currently online users to display.
jv: Jumlah maksimum panganggo online sing ditampilaké.

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: User list length
jv: Dawané daftar panganggo

en: Online users
jv: User online
