User One (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
km: ចំនួន​អ្នកប្រើ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: User activity
km: សកម្ម​ភាព​អ្នក​ប្រើ

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
km: អ្នកប្រើ​ត្រូវ​បាន​ចាត់ទុកថា​នៅ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់​រយៈពេល​ប៉ុណ្ណេះ បន្ទាប់ពី​ពួកគេ​បាន​មើល​ទំព័រ​លើក​ចុងក្រោយ ។

en: Maximum number of currently online users to display.
km: ចំនួន​អតិបរមា​នៃ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បច្ចុប្បន្ន​ស្ថិត​នៅ​លើ​បណ្ដាញ ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ ។

en: There is currently %members and %visitors online.
km: បច្ចុប្បន្នមាន %members និង %visitors នៅ​លើ​បណ្ដាញ ។

en: There are currently %members and %visitors online.
km: បច្ចុប្បន្ន​មាន​ %members និង  %visitors នាក់​នៅ​លើ​បណ្តាញ​ ។

en: 1 guest | @count guests
km[0]: ភ្ញៀវ​ @count នាក់

en: Who's new
km: អ្នក​ថ្មី

en: Who's online
km: អ្នក​​​នៅ​លើ​បណ្តាញ

en: User list length
km: ប្រវែង​បញ្ជី​អ្នកប្រើ

en: Online users
km: អ្នក​ប្រើ​លើ​បណ្តាញ​
