User One (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lt: Maksimalus skaičius narių, rodomų "Kas prisijungę" bloke.

en: There is currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
lt: %members ir %visitors.

en: 1 guest | @count guests
lt[0]: @count svečias
lt[1]: @count svečiai
lt[2]: @count[2] svečių

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: User list length
lt: Narių sąrašo ilgis

en: Online users
lt: Prisijungę
