User One (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
ro: Numărul de utilizatori afişaţi

en: 1 user | @count users
ro[0]: 1 utilizator
ro[1]: @count utilizatori
ro[2]: @count de utilizatori

en: User activity
ro: Activitatea utilizatorului

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ro: Un utilizator este considerat online pe această durată de timp după ultima accesare a unei pagini din site.

en: Maximum number of currently online users to display.
ro: Lungimea maximă a listei de utilizatori aflaţi simultan pe sit.

en: There is currently %members and %visitors online.
ro: În acest moment este %members şi %visitors online.

en: There are currently %members and %visitors online.
ro: În acest moment sunt %members şi %visitors online.

en: 1 guest | @count guests
ro[0]: 1 vizitator
ro[1]: @count vizitatori
ro[2]: @count de vizitatori

en: Who's new
ro: Cine e nou

en: Who's online
ro: Cine e online

en: User list length
ro: Lungimea listei de utilizatori

en: Online users
ro: Utilizatori prezenţi
