User One (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
sv: Antal användare som skall visas

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare

en: User activity
sv: Användaraktivitet

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sv: En användare anses vara inloggad så här länge efter att de senast tittat på en sida.

en: Maximum number of currently online users to display.
sv: Största antal inloggade användare som visas.

en: There is currently %members and %visitors online.
sv: För närvarande är %members och %visitors inloggade.

en: There are currently %members and %visitors online.
sv: För närvarande är %members och %visitors inloggade.

en: 1 guest | @count guests
sv[0]: 1 gäst
sv[1]: @count gäster

en: Who's new
sv: Vilka är nya?

en: Who's online
sv: Vilka är inloggade

en: User list length
sv: Användarlistans längd

en: Online users
sv: Inloggade användare
