User One (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Number of users to display
te: చూపించాల్సిన వాడుకరుల సంఖ్య

en: 1 user | @count users
te[0]: 1 వాడుకరి
te[1]: @count వాడుకరులు

en: User activity
te: వాడుకరి కలాపం

en: 1 guest | @count guests
te[0]: 1 అతిథి
te[1]: @count అతిథులు

en: Who's new
te: ఎవరు కొత్త
