User One (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Number of users to display
th: จำนวนผู้ใช้ที่ต้องการแสดง

en: 1 user | @count users
th[0]: ผู้ใช้ 1 คน
th[1]: ผู้ใช้ @count คน

en: Maximum number of currently online users to display.
th: จำนวนผู้ใช้ออนไลน์ที่ต้องการแสดง

en: There is currently %members and %visitors online.
th: ขณะนี้มี %members และ %visitors กำลังออนไลน์

en: There are currently %members and %visitors online.
th: ขณะนี้มี %members และ %visitors กำลังออนไลน์

en: 1 guest | @count guests
th[0]: ผู้เยี่ยมชม 1 คน
th[1]: ผู้เยี่ยมชม @count คน

en: User list length
th: ความยาวของรายการผู้ใช้

en: Online users
th: ผู้ใช้ที่ออนไลน์
