User One (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Number of users to display
tr: Listelenecek kullanıcı sayısı

en: 1 user | @count users
tr[0]: @count kullanıcı
tr[1]: @count kullanıcı

en: User activity
tr: Kullanıcı hareketliliği

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
tr: Bir kullanıcı son sayfa ziyaretinden itibaren bu kadar süre boyunca çevrim içi olarak kabul edilir.

en: Maximum number of currently online users to display.
tr: Listelenecek ençok çevrim içi kullanıcı sayısı.

en: There is currently %members and %visitors online.
tr: Şu an %members ve %visitors çevrim içi.

en: There are currently %members and %visitors online.
tr: Şu an %members ve %visitors çevrim içi.

en: 1 guest | @count guests
tr[0]: @count ziyaretçi
tr[1]: @count ziyaretçi

en: Who's new
tr: Kimler yeni

en: Who's online
tr: Kimler çevrim içi

en: User list length
tr: Kullanıcı listesi uzunluğu

en: Online users
tr: Çevrim içi kullanıcılar

en: Who's online (userone)
tr: Kimler çevrim içi (userone eklentisi)
