User One (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
el: Νούμερο χρηστών που θα εμφανίζεται

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες

en: User activity
el: Δραστηριότητα χρηστών

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
el: Ένας χρήστης θεωρείται παρών για τόσο χρόνο από την τελευταία φορά που άνοιξε μια σελίδα.

en: Maximum number of currently online users to display.
el: Ανώτατος αριθμός παρόντων χρηστών που θα παρουσιάζονται.

en: There is currently %members and %visitors online.
el: Είναι εδώ αυτή τη στιγμή %members και %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
el: Είναι εδώ αυτή τη στιγμή %members και %visitors.

en: 1 guest | @count guests
el[0]: 1 επισκέπτης
el[1]: @count επισκέπτες

en: Who's new
el: Ποιοι γράφτηκαν τελευταία

en: Who's online
el: Ποιοι είναι εδώ

en: User list length
el: Μήκος λίστας χρηστών

en: Online users
el: Παρόντες χρήστες
