User One (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
eo: Nombro da uzantoj por montri

en: 1 user | @count users
eo[0]: 1 uzanto
eo[1]: @count uzantoj

en: User activity
eo: Uzanta aktiveco

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
eo: Uzanto estas konsiderata ensalutinta ĉi tiom longe post kiam tiu laste vidis paĝon.

en: Maximum number of currently online users to display.
eo: Maksimuma nombro da aktualaj uzantoj por montri.

en: There is currently %members and %visitors online.
eo: Nun estas %members kaj %visitors ensalutintaj.

en: There are currently %members and %visitors online.
eo: Nun %members kaj %visitors estas ensalutintaj.

en: 1 guest | @count guests
eo[0]: 1 gasto
eo[1]: @count gastoj

en: Who's new
eo: Kiu novas

en: Who's online
eo: Kiu estas enrete

en: User list length
eo: Uzanta listlongeco

en: Online users
eo: Enretaj uzantoj
