User One (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: User activity
eu: Erabiltzailearen aktibitatea

en: There is currently %members and %visitors online.
eu: Orain %members eta %visitors daude konektatuta

en: There are currently %members and %visitors online.
eu: Momentu honetan %members eta %visitors daude konektatuta.

en: 1 guest | @count guests
eu[0]: gonbidatu bat
eu[1]: @count gonbidatu

en: Who's new
eu: Nor da berria

en: Who's online
eu: Nor dago konektatuta

en: User list length
eu: Erabiltzaile zerrendaren luzera

en: Online users
eu: Konektatutako erabiltzaileak
