User One (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
fi: Näytettävien käyttäjien määrä

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: User activity
fi: Käyttäjäaktiivisuus

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fi: Sen jäkeen kun käyttäjä viimeksi latasi sivun, hänen katsotaan olevan paikalla vielä näin kauan

en: Maximum number of currently online users to display.
fi: Suurin näytettävä paikalla olevien käyttäjien määrä.

en: There is currently %members and %visitors online.
fi: Paikalla on tällä hetkellä %members ja %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
fi: Paikalla on tällä hetkellä %members ja %visitors.

en: 1 guest | @count guests
fi[0]: 1 vieras
fi[1]: @count vierasta

en: Who's new
fi: Uudet käyttäjät

en: Who's online
fi: Paikalla olevat käyttäjät

en: User list length
fi: Käyttäjälistan pituus

en: Online users
fi: Paikalla ovat käyttäjät
