User One (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
hr: Broj korisnika za prikaz

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: User activity
hr: Aktivnost korisnika

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Maximum number of currently online users to display.
hr: Maksimalni broj trenutno prijavljenih korisnika za prikaz.

en: There is currently %members and %visitors online.
hr: Trenutno je %members i %visitors na siteu.

en: There are currently %members and %visitors online.
hr: Trenutno su online %members i %visitors.

en: 1 guest | @count guests
hr[0]: @count gost
hr[1]: @count gosta
hr[2]: @count gostiju

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: User list length
hr: Dužina popisa korisnika

en: Online users
hr: Prijavljeni korisnici
