User One (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
kk: Көрсетілетін пайдаланушылар саны

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: User activity
kk: Пайдаланушының белсенділігі

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Maximum number of currently online users to display.
kk: Желідегі пайдаланушылардың көрсетілетін максималды саны.

en: There is currently %members and %visitors online.
kk: Қазіргі кезде %members сайт мүшесі және %visitors қонақ желіде.

en: There are currently %members and %visitors online.
kk: Қазіргі уақытта желіде %members қолданушы және %visitors қонақ.

en: 1 guest | @count guests
kk[0]: 1 қонақ

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: User list length
kk: Пайдаланушылардың тізімінің ұзақтығы

en: Online users
kk: Кәзіргі уақытта сайтте падаланушылар
