User One (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Number of users to display
ku: ژمارەی ئەو بەکارهێنەرانەی کە پیشان دەدرێن

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: User activity
ku: چالاکیی بەکارهێنەر

en: There is currently %members and %visitors online.
ku: ئێستا %members ئەندام و %visitors میوان لەسەر هێڵن.

en: There are currently %members and %visitors online.
ku: ئێستا %members و %visitors لەسەر هێڵن.

en: 1 guest | @count guests
ku[0]: 1 میوان
ku[1]: @count میوان

en: Who's new
ku: کێ نوێیە

en: Who's online
ku: کێ لەسەر هێڵە

en: Online users
ku: ئەندامانی سەرهێڵ
