User One (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
lv: Lietotāju skaits, ko rādīt

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: User activity
lv: Lietotāju aktivitātes

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lv: Maksimāli attēlojamais klātbūtnē esošo lietotāju skaits.

en: There is currently %members and %visitors online.
lv: Šobrīd tiešsaistē %members un %visitors

en: There are currently %members and %visitors online.
lv: Pašlaik klātienē %members un %visitors.

en: 1 guest | @count guests
lv[0]: 1 viesis
lv[1]: @count viesi
lv[2]: nav viesu

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: User list length
lv: Lietotāju saraksta garums

en: Online users
lv: Lietotāji klātienē
