User One (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: 1 user | @count users
nn[0]: 1 brukar
nn[1]: @count brukarar

en: There is currently %members and %visitors online.
nn: %members og %visitors er pålogga.

en: There are currently %members and %visitors online.
nn: %members og %visitors er pålogga.

en: 1 guest | @count guests
nn[0]: 1 gjest
nn[1]: @count gjestar

en: Who's new
nn: Nye brukarar

en: Who's online
nn: Pålogga no

en: Online users
nn: Pålogga brukarar
