User One (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
pl: Liczba wyświetlanych użytkowników

en: 1 user | @count users
pl[0]: 1 użytkownik
pl[1]: @count użytkowników
pl[2]: @count użytkowników

en: User activity
pl: Aktywność użytkownika

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Maximum number of currently online users to display.
pl: Maksymalna liczba wyświetlanych użytkowników online.

en: There is currently %members and %visitors online.
pl: W tej chwili stronę przegląda %members i %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
pl: W tej chwili stronę przegląda %members i %visitors.

en: 1 guest | @count guests
pl[0]: 1 gość
pl[1]: @count gości
pl[2]: @count gości

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: User list length
pl: Długość listy użytkowników

en: Online users
pl: Użytkownicy online
