User One (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
sl: Število prikazanih uporabnikov

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: User activity
sl: Aktivnost uporabnika

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Maximum number of currently online users to display.
sl: Največje število prikazanih prijavljenih uporabnikov.

en: There is currently %members and %visitors online.
sl: Trenutno je na strani %members in %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
sl: Trenutno je na strani %members in  %visitors.

en: 1 guest | @count guests
sl[0]: 1 gost
sl[1]: @count gosta
sl[2]: @count gostje
sl[3]: @count gostov

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen

en: User list length
sl: Dolžina seznama uporabnikov

en: Online users
sl: Prijavljeni uporabniki
