User One (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
sq: Numri i përdoruesve për t'u shfaqur

en: 1 user | @count users
sq[0]: 1 përdorues
sq[1]: @count përdorues

en: User activity
sq: Aktiviteti i përdoruesit

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: Maximum number of currently online users to display.
sq: Numri maksimum i përdoruesve aktualisht në linjë për tu shfaqur.

en: There is currently %members and %visitors online.
sq: Aktualisht gjenden %members dhe %visitors në linjë.

en: There are currently %members and %visitors online.
sq: Aktualisht gjenden %members dhe %visitors në linjë.

en: 1 guest | @count guests
sq[0]: 1 vizitor
sq[1]: @count vizitorë

en: Who's new
sq: Përdorues të rinj

en: Who's online
sq: Kush është në linjë

en: User list length
sq: Gjatësia e listës së përdoruesve

en: Online users
sq: Përdorues në linjë
