User One (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
vi: Số người dùng cần hiển thị

en: 1 user | @count users
vi[0]: @count thành viên

en: User activity
vi: Hoạt động của người dùng

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
vi: Một người dùng được coi là trực tuyến trong thời lượng này, tính từ lần cuối cùng họ xem một nội dung trên website.

en: Maximum number of currently online users to display.
vi: Số tối đa các người dùng đang trực tuyến sẽ biểu diễn.

en: There is currently %members and %visitors online.
vi: Hiện đang có %members và %visitors trực tuyến.

en: There are currently %members and %visitors online.
vi: Hiện đang có %members và %visitors trực tuyến.

en: 1 guest | @count guests
vi[0]: 1 khách
vi[1]: @count khách

en: Who's new
vi: Thành viên mới

en: Who's online
vi: Thành viên trực tuyến

en: User list length
vi: Kích thước danh sách người dùng

en: Online users
vi: Đang trực tuyến
