User One (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Number of users to display
bo: འཆར་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གྲངས

en: User activity
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་བྱ་འགུལ

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Maximum number of currently online users to display.
bo: འདིར་འཆར་དགོས་པའི་མིག་སྔར་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གྲངས་ཆེས་མང་ཤོས།

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: User list length
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་ཐོའི་རིང་ཚད
