User One (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Number of users to display
sk: Počet zobrazených používateľov

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: User activity
sk: Aktivita používateľa

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Maximum number of currently online users to display.
sk: Maximálny počet zobrazovaných online používateľov.

en: There is currently %members and %visitors online.
sk: Momentálne online: %members a %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
sk: Momentálne online: %members a %visitors.

en: 1 guest | @count guests
sk[0]: @count návštevník
sk[1]: @count návštevníci
sk[2]: @count návštevníkov

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Who's online
sk: Kto je online

en: User list length
sk: Dĺžka zoznamu používateľov

en: Online users
sk: Online používatelia
