User One (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Number of users to display
uk: Кількість користувачів для відображення.

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: User activity
uk: Активність користувача

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Maximum number of currently online users to display.
uk: Максимальна кількість присутніх користувачів, яка відображатиметься.

en: There is currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
uk: Зараз на сайті %members та %visitors.

en: 1 guest | @count guests
uk[0]: @count гість
uk[1]: @count гостя
uk[2]: @count гостей

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: User list length
uk: Довжина переліку користувачів

en: Online users
uk: Користувачі на сайті

en: Allowed IP addresses
uk: Дозволені IP-адреси
