userplus (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: user
af: gebruiker

en: User
af: Gebruiker

en: New user: %name %email.
af: Nuwe gebruiker: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
af: Die e-posadres %email is toegang geweier.

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: The name %name has been denied access.
af: Die naam %name is toegang geweier.

en: The e-mail address %email is already taken.
af: Die e-posadres %email reeds in gebruik.
