userplus (6.x-2.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: User
az: İstifadəçi

en: New user: %name %email.
az: Yeni istifadəçi: %name %email.

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın
