userplus (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: user
fa: کاربر

en: User
fa: کاربر

en: New user: %name %email.
fa: کاربر جدید: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
fa: دسترسی برای پست الکترونیکی %email ممنوع شده است.

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
fa: گذرواژه و دستورات بیشتر به نشانی پست الکترونیک کاربر جدید %user ارسال شد.

en: Save permissions
fa: ذخیره کردن مجوزها

en: The e-mail address %email is already taken.
fa: در حال حاضر نشانی پست الکترونیک %email گرفته شده است.
