userplus (6.x-2.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: The e-mail address %email has been denied access.
kk: %email e-mail-ына рұқсат жоқ.

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау

en: The name %name has been denied access.
kk: %name атына рұқсат жоқ.
