userplus (6.x-2.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: User
mr: सदस्य

en: The e-mail address %email has been denied access.
mr: %email या विरोप पत्याला प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.

en: The name %name has been denied access.
mr: %name या नामासाठी प्रवेश प्रतिबंधीत करण्यात आला आहे.
