userplus (6.x-2.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: User
hu: Felhasználó

en: New user: %name %email.
hu: Új felhasználó: „%name” %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
hu: „%email” cím hozzáférési lehetősége megtagadva.

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: The name %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.

en: New password
hu: Új jelszó

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
hu: %user jelszava és a további teendők leírása a megadott e-mail címre elküldve.

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: The name %name has been denied access.
hu: „%name” felhasználó számára a hozzáférés megtagadva.

en: The e-mail address %email is already taken.
hu: %email email-cím már foglalt.

en: New username
hu: Új felhasználónév
