userplus (6.x-2.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: user
ro: utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: New user: %name %email.
ro: Utilizator nou: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
ro: Adresa de e-mail %email are accesul interzis.

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: The name %name has been denied access.
ro: Numele %name are accesul interzis.
