userplus (6.x-2.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: user
vi: người dùng

en: User
vi: Người dùng

en: New user: %name %email.
vi: Người dùng mới: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
vi: Địa chỉ thư điện tử %email đã bị từ chối truy cập.

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: The name %name is already taken.
vi: Tên người dùng %name đã được sử dụng.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
vi: Mật khẩu và các hướng dẫn cụ thể hơn đã được gửi đến người dùng mới %user.

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền

en: The name %name has been denied access.
vi: Tên %name đã bị từ chối truy cập.

en: The e-mail address %email is already taken.
vi: Địa chỉ thư điện tử %email đã được dùng.
