userplus (6.x-2.4-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: view
ar: اعرض

en: username
ar: اسم المستخدم

en: User
ar: المستخدم

en: New user: %name %email.
ar: مستخدم جديد: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email ممنوع من الوصول.

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: Save permissions
ar: احفظ الصلاحيات

en: The name %name has been denied access.
ar: الاسم %name ممنوع من الوصول.

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.
