userplus (6.x-2.4-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: user
ast: usuariu

en: view
ast: vista

en: username
ast: nome d'usuariu

en: User
ast: Usuariu

en: New user: %name %email.
ast: Usuariu nuevu: %name %email.

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
