userplus (6.x-2.4-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: user
et: kasutaja

en: view
et: näita

en: username
et: kasutajanimi

en: User
et: Kasutaja

en: New user: %name %email.
et: Uus kasutaja: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
et: Selle e-maili aadressiga %email on ligipääs keelatud.

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: New password
et: Uus parool

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: The name %name has been denied access.
et: Kasutajale %name on juurdepääs keelatud.

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.
