userplus (6.x-2.4-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: user
fa: کاربر

en: view
fa: نمایش

en: username
fa: نام کاربری

en: User
fa: کاربر

en: New user: %name %email.
fa: کاربر جدید: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
fa: نشانی پست الکترونیک %email غیر مجاز است.

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.
