userplus (6.x-2.4-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: user
lt: narys

en: view
lt: Peržiūrėti

en: username
lt: registracijos vardas

en: User
lt: Narys

en: New user: %name %email.
lt: Naujas narys: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
lt: El. pašto adresui %email draudžiamas priėjimas.

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: The name %name is already taken.
lt: Jau yra narys vardu %name.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
lt: Slaptažodis ir tolimensnės instrukcijos vartotojui %user nusiųstos jums į el-paštą.

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: The name %name has been denied access.
lt: Vardui %name uždraustas priėjimas.

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.
