userplus (6.x-2.4-beta1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: view
lv: skatīt

en: username
lv: lietotājvārds

en: User
lv: Lietotājs

en: New user: %name %email.
lv: Jauns lietotājs: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
lv: E-pasta adresei %email liegta pieeja.

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
lv: Parole un turpmākās instrukcijas nosūtītas uz jaunam lietotājam %user.

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: The name %name has been denied access.
lv: Lietotājam %name liegta pieeja.

en: The e-mail address %email is already taken.
lv: E-pasta adrese %email jau ir aizņemta.
