userplus (6.x-2.4-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: view
pl: pokaż

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: New user: %name %email.
pl: Nowy użytkownik: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
pl: Adres e-mail %email jest niedozwolony i został odrzucony.

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: The name %name has been denied access.
pl: Nazwa użytkownika %name jest niedozwolona i została odrzucona.

en: The e-mail address %email is already taken.
pl: Adres e-mail %email jest już używany.
