userplus (6.x-2.4-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: user
sk: používateľ

en: view
sk: zobraziť

en: username
sk: používateľ

en: User
sk: Používateľ

en: New user: %name %email.
sk: Nový používateľ: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
sk: E-mailová adresa %email má zakázaný prístup.

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
sk: Heslo a ďalšie inštrukcie boli odoslané na e-mail nového používateľa %user.

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: The name %name has been denied access.
sk: Používateľovi %name bol zakázaný prístup.

en: The e-mail address %email is already taken.
sk: E-mailová adresa %email je už obsadená.
