userplus (6.x-2.4-beta1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: view
sq: shfaq

en: username
sq: përdoruesi

en: User
sq: Përdoruesi

en: New user: %name %email.
sq: Përdoruesi i ri: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
sq: Hyrja është ndaluar për adresën e-mail %email.

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
sq: Fjalëkalimi dhe udhëzimet e tjera u dërguan tek përdoruesi i ri %user.

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: The name %name has been denied access.
sq: Hyrja është ndaluar për përdoruesin %name.

en: The e-mail address %email is already taken.
sq: Adresa e-mail %email është përdorur njëherë.
