userplus (6.x-2.4-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: user
sv: användare

en: view
sv: visa

en: username
sv: användarnamn

en: User
sv: Användare

en: New user: %name %email.
sv: Ny användare: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
sv: E-postadressen %email har nekats åtkomst.

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.

en: New password
sv: Nytt lösenord

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
sv: Lösenord och instruktioner har skickats till den nya användaren %user.

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: The name %name has been denied access.
sv: Namnet %name har nekats åtkomst.

en: The e-mail address %email is already taken.
sv: E-postadressen %mail används redan.

en: New username
sv: Nytt användarnamn
