userplus (6.x-2.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: view
be: глядзець

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: New user: %name %email.
be: Новы карыстальнік: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
be: Нажаль, у дасязе для e-mail %email было адмоўлена.

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы

en: The name %name has been denied access.
be: Нажаль, дасяг для мянушкі %name забаронены.

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.
