userplus (6.x-2.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: user
el: χρήστης

en: view
el: προβολή

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: User
el: Χρήστης

en: New user: %name %email.
el: Νέος χρήστης: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση στη διεύθυνση e-mail %email.

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
el: Το συνθηματικό εισόδου και περαιτέρω οδηγίες στάλθηκαν με e-mail στο νέο χρήστη %user.

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών

en: The name %name has been denied access.
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση στο όνομα %name.

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.
