userplus (6.x-2.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: view
eu: ikusi

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: The e-mail address %email has been denied access.
eu: %email e-posta helbideari sarrera galarazi zaio.

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak

en: The name %name has been denied access.
eu: %name izenari sarbidea ukatu zaio.

en: The e-mail address %email is already taken.
eu: Dagoeneko %email helbide elektronikoa hartuta dago.
