userplus (6.x-2.4) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: view
fi: näkymä

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: New user: %name %email.
fi: Uusi käyttäjä: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
fi: Sähköpostiosoitteella %email pääsy on kielletty.

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: New password
fi: Uusi salasana

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: The name %name has been denied access.
fi: Nimellä %name pääsy on kielletty.

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.
