userplus (6.x-2.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: view
gl: vista

en: username
gl: nome de usuario/a

en: User
gl: Usuario/a

en: New user: %name %email.
gl: Novo usuario: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
gl: O enderezo de correo-e %email ten o acceso denegado.

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
gl: Enviáronselle por correo-e o contrasinal e instrucións adicionais sobre o novo usuario %user.

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: The name %name has been denied access.
gl: O nome %name ten o acceso denegado.

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.
