userplus (6.x-2.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: user
hr: korisnik

en: view
hr: prikaz

en: username
hr: korisničko ime

en: User
hr: Korisnik

en: New user: %name %email.
hr: Novi korisnik: %name %email.

en: The e-mail address %email has been denied access.
hr: E-mail adresi %email zabranjen je pristup.

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: The name %name is already taken.
hr: Korisničko ime %name je zauzeto.

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: The name %name has been denied access.
hr: Korisničko ime %name je zabranjeno.

en: The e-mail address %email is already taken.
hr: Adresa e-pošte %email se već koristi.

en: Change user's password
hr: Izmijeni korisnikovu lozinku
